Top 3 důvody proč zvolit IPL epilaci místo epilaci laserem

1. Cena

Cena jednoho ošetření laserem se pohybuje v řádu tisíců korun a to za pouze jednu oblast. Například jedno ošetření (pouze) lýtek Vás laserem vyjde běžně okolo 5. tisíc korun. Je nutné samozřejmě ošetření podsoupit několikrát, aby byl vidět nějaký výsledek, zpravidla minimálně 5 návštěv. Takže nakonec dáte za celkové ošetření okolo 25. tisíc korun, a to pouze za tu jednu oblast - lýtka. O zbytku těla ani nemluvme, to byste se sotva doplatili. IPL epilátory jsou mnohem cenově dostupnější, ten náš obzvlášťe.

 

2. Pohodlí

IPL epilátory se dnes již dají běžně pořizovat na domácí použití. Ještě donedávna tomu tak nebylo, ale technologie se stále vylepšují a doba se mění! Laserové vyšetření lze doposud praktikovat pouze v salonech, jelikož je mnohem složitější k obsluze, pouze kvalifikovaná osoba s ním smí manipulovat. To znamená, že musíte pro každé vyšetření jezdit do salonu, vyčkávat v čekárně kliniky, svlékat se před kosmetičkou a to vše jistě není tak pohodlné pro vás jako si doma v klidu po sprše či koupeli pustit hudbu z youtube a ošetřit se během pár minut svým vlastním IPL epilátorem. 

 

2. Bolest

Ne, netvrdíme že laserové ošetření je bolestivé, tak by to většina lidí nepopsala, ale na druhou stranu to je sotva příjemné. Je to mírně, občas dosti štiplavé, rozhodně nic příjemného. IPL epilátor je v tomto ohledu mnohem šetrnější. Na našem IPL epilátoru si nastavíte sami stupeň intenzity od 1. až do 5. a vyzkoušíte si jak Vám to nejvíce vyhovuje. Ze zkušenosti ale sotva ucítíte i tu nejvyšší úroveň. Při ošetření IPL epilátorem ucítíte když už tak hřejivý pocit záblesků, nikoliv štípání či bolest.

 

Pokud Vás přesvědčily tyto top 3 důvody proč zvolit IPL epilátor, pořiďte si ten náš!

Komentáře (celkem 2)

  • Jo to mate pravdu, to co si účtují laserové salony je fakt šílený !! Navíc mi to ani nepřišlo nijak účinný za tu cenu… 😬

    Kristy
  • Zajímavé… mám objednáno tak uvidíme. Už se těším !

    Marta

Zanechat komentář

Pamatujte všechny komentáře musí být před zveřejněním schváleny