Podle čeho vybrat IPL epilátor?

IPL epilátorů je na trhu mnoho a může být opravdu těžké se ve výběru zorientovat. Znamená vysoká cena automaticky lepší kvalitu? Naštěstí úplně ne. Pojďme si říci tři hlavní body, podle kterých si nejlépe vybrat.

 

Počet záblesků

Životnost IPL epilátoru závisí na počtu záblesků, kterým je epilátor vybaven. Každým použitím spotřebujete určitý počet záblesků. Dejme tomu, že při každém použití (např. nohy, podpaždí, bikiny, ruce) použijete cca 100 záblesků a používáte dle návodu 1x týdně, pak náš epilátor s 999 999 záblesky vám bohatě vystačí na celý život. Na našem epilátoru můžete počet zbývajících záblesků sledovat na displeji.

Cena 

Dle našeho názoru není cena to nejdůležitější, ale je určitě dobré, aby byla adekvátní. Na trhu existuje mnoho epilátorů, u kterých neodpovídá poměr cena/výkon, na ně si dejte pozor. Cena by se měla odvíjet hlavně od počtu záblesků, tedy životnosti přístroje. 

Materiál a design

Materiál, ze kterého je epilátor vyrobený je také důležitý bod k zohlednění. Obzvláště materiál, který uchovává světelný zdroj. Lepší než obyčejné sklo je např. sklo křemenné, které má ten náš. Přístroj by měl být také šikovně navržený akorát do ruky tak, aby se s ním dalo dobře pracovat i cestovat.

 

Zanechat komentář

Pamatujte všechny komentáře musí být před zveřejněním schváleny